عدم دریافت بروزرسانی توسط اولین نسخه ویندوز 10 مایکروسافت

شرکت مایکروسافت در سال 2015 بود که سیستم عامل جدید خود ویندوز 10 را منتشر کرد. یعنی گذشت دو سال از انتشار سیستم عاملی که مایکروسافت وعده تغییرات بزرگی در آن نسبت به مدل های پیشین می دارد. در حال حاضر بیش از 400 میلیون کاربر شامل حال ویندوز 10 شده که طی همین دو سال به ویندوز 10 پیوستند.

ادامه مطلب

در طول دو سال مایکروسافت بروزرسانی های متعددی را منتشر کرد تا به رفع مشکلات پیشین پرداخته و قابلیت های جدیدی را به آن بیافزاید. در حقیقت ویندوز 10 آخرین نسخه سیستم عامل مایکروسافت بوده و این کمپانی دیگر برنامه ای برای انتشار سیستم عامل جدید با شماره 11 یا بیشتر ندارد. حال ردموندی ها اعلام کردند که از 9 ماه می دیگر پشتیبانی از نسخه اول ویندوز 10 صورت نمی گیرد و بروزرسانی برای آن منتشر نخواهد شد. نسخه اول بیلد 1507 ویندوز 10 محسوب شده و مایکروسافت در بیانیه خود اظهار داشت:

" از 9 می سال 2017 کاربران نسخه 1507 ویندوز 10 دیگر بروزرسانی جدیدی دریافت نخواهند کرد و سیستم عامل آنها پشتیبانی نخواهد شد."

به هر حال اگر می خواهید که سیستم عامل ویندوز 10 شما دیگر بروزرسانی دریافت نکند بایستی نسخه 1507 داشته و در غیر این صورت باید بروزرسانی انجام دهید.

 

منبع
نويسنده
digitaltrends.com
مهتاب جهاندار

 

نظر شما

انصراف

نظرات کاربران ۰ نظر